Girgensona Bufalo «Sabres» NHL spēlē Detroitā zaudē ceturto reizi pēc kārtas

Latvijas uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo "Sabres" piektdien izbraukuma noslēgumā ar 1:3 zaudēja Detroitas "Red Wings" Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē un cieta ceturto neveiksmi pēc kārtas, liecina NHL informācija. Zemgus savu rezultativitātes punktu krājumu nepapildināja.

Girgensons spēlēja 11 minūtes (11:03), vienreiz meta pa vārtiem, veica vienu spēka paņēmienu un nopelnīja neitrālu lietderības rādītāju.

"Sabres" vienīgos vārtus guva Raiens O'Reilijs, kurš trešajā periodā panāca izlīdzinājumu 1:1. Tomēr slovāks Tomāšs Tatars vēl līdz perioda vidum atguva "Red Wings" vadību, bet mājinieku uzvaru ar trešajiem vārtiem nostiprināja Dilans Larkins. Viesi jau otrajā periodā neizmantoja vairākas labas vārtu gūšanas iespējas un piedzīvoja piekto neveiksmi pēdējos sešos mačos.

Bufalo klubam 19 spēlēs ir 14 punkti, kas "Sabres" ierindo pēdējā - 16.- vietā Austrumu konferencē. Pēc atgriešanās mājās Bufalo klubs jau sestdien spēlēs pret Karolīnas "Hurricanes".

Girgensons šosezon 16 spēlēs ir guvis vienus vārtus un divreiz rezultatīvi piespēlējis.