«Dinamo» Šveicē piekāpjas Cibuļska un Džeriņa pārstāvētajam «Mountfield»

Rīgas "Dinamo" piektdien Šveicē Špenglera kausa izcīņas turnīrā ar 1:4 piekāpās Oskara Cibuļska un Andra Džeriņa pārstāvētajam Čehijas klubam Hradeckrāloves "Mountfield", liecina organizatoru informācija.

Spēles rezultātu jau sestajā minūtē atklāja Čehijas klubs – Jaroslavs Bednāržs raidīja ripu Jāņa Kalniņa sargātajos vārtos. Minūti pirms pirmās trešdaļas beigām gan rīdziniekiem izdevās rezultātu izlīdzināt – Mika Indraša piespēle Miķelim Rēdliham, un vārti!

Taču otrajā trešdaļā ar vārtu guvumu izcēlās Radeks Smoleņjāks. Bet trešās trešdaļas izskaņā ar vārtus guva Petrs Koukals un Bedrihs Kolers.

Līdz ar šo zaudējumu Rīgas "Dinamo" dalība prestižajā turnīrā ir noslēgusies, savukārt Džeriņa un Cibuļska pārstāvētais klubs sestdien pusfinālā spēlēs ar Kanādas izlasi.

Jau ziņots, ka pirmajā turnīra spēlē "Dinamo" ar 1:6 piekāpās Šveices izlasei, bet trešdien papildlaikā ar 4:3 apspēlēja Somijas klubu HPK, apakšgrupu kārtā Toriāni vārdā nosauktajā divīzijā ieņemot otro vietu.