«Dinamo» spraigā cīņā piekāpjas Sanktpēterburgas SKA

Rīgas “Dinamo” Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spraigā spēlē ar 2:3 piekāpās Oļega Znaroka un Harlija Vītoliņa trenētajam Sanktpērburgas SKA, kas ir pārliecinošs KHL līderis, liecina organizatoru informācija.

Spēle iesākās gana aktīvi, un abas komandas apmainījās bīstamiem uzbrukumiem. Situācija saasinājās spēles 11. minūtē, kad 5+20 minūšu sodu saņēma Edgars Kulda par sitienu ar celi. Taču īpašus sarežģījumu pēterburdzieši rīdziniekiem nesagādāja. Spēles rezultāts tika atklāts 16 minūtē, kad ar precizitāti izcēlās SKA spēlētājs Jevgēnijs Ketovs, taču jau pēc nepilnām trim minūtēm Brendons Makmilans izlīdzināja rezultātu.

Otro periodu rīdzinieki iesāka vairākumā, taču to rezultatīvi izmantot neizdevās. 28. minūtē SKA bija jāizpilda soda metiens, taču lieliski nospēlēja Jānis Kalniņš, un rezultāts uz tablo nemainījās. Diemžēl pašā pēdējā otrās trešdaļas sekundē rīdzinieki nonāca iedzinējos – šoreiz Kalniņš ar Nikolaja Prohorkina raidījumu nespēja tikt galā.

Ja vēl pēc otrās trešdaļas šķita, ka Sanktpēterburgā varētu notikt brīnums, tad noslēdzošajā periodā cerības sabruka. It īpaši pēc tam, kad trešos vārtus SKA labā guva Sergejs Širokovs. Lai gan arī tad rīdzinieki turpināja cīņu, negrasoties padoties. Treneri pieņēma lēmumu mainīt Kalniņu pret sesto laukuma spēlētāju, un šoreiz tas vainagojās panākumiem - Denijs Kristo spēles priekšpēdējā minūtē samazināja rezultāta starpību līdz minimumam. SKA iedzīvojās mazākumā, un rīdziniekiem atkal radās cerības izlīdzināt spēles rezultātu, taču brīnums nenotika.

Lai arī pēdējās spēlēs Rīgas “Dinamo” veicas mazliet labāk nekā katastrofālajā sezonas sākumā, komanda vēl joprojām ir visas KHL pastarīte, 27 spēlēs spējot nopelnīt vien 14 punktus.

Nākamo spēli Rīgas "Dinamo" aizvadīs jau ceturtdien, krustojot nūjas ar Mārtiņa Karsuma pārstāvēto Maskavas "Dinamo".