«Dinamo», debitējot Ankipānam kā galvenajam trenerim, papildlaikā piekāpjas CSKA

Rīgas “Dinamo”, galvenā trenera lomā debitējot Ģirtam Ankipānam, otrdien Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta spēlē tikai papildlaikā piekāpās Maskavas CSKA ar rezultātu 3:2, pēc 12 zaudētām spēlēm gūstot vismaz vienu punktu, liecina organizatoru informācija.

Spēles rezultātu jau ceturtajā minūtē atklāja Kirils Kaprizovs, izvirzot Maskavas CSKA vadībā. Jau pēc 19 sekundēm rīdzinieki spēja panākt rezultāta izlīdzinājumu, Robertam Lipsbergam gūstot vārtus. Pirmās trešdaļas vidū, izmantojot vairākumu, “Dinamo” izvirzījās vadībā, kad Miks Indrašis, kas šobrīd kļuvis par rīdzinieku kapteini, realizēja savu iespēju. Līdz perioda beigām maskavieši centās ieņemt Jāņa Kalniņa sargātos vārtus, taču latviešu vārtu vīru apspēlēt neizdevās.

Diemžēl otrā trešdaļa iesākās ar rezultāta izlīdzināšanu – Andreja Kuzmenko raidītā ripa trāpīja Kalniņa sargātajos vārtos. Trešdaļas turpinājumā abām komandām bija labas izdevības izvirzīties vadībā, taču rezultāts uz tablo vairs nemainījās.

Trešais periods nebija rezultatīvs ne vienai, ne otrai komandai, un arīdzan cīņa noritēja līdzvērtīgi. Nepilnu minūti pirms pamatlaika beigām "Dinamo" paņēma pārtraukumu, taču arī pēc tā netika atrasts risinājums pabeigt šo spēli pamatlaikā ar uzvaru.

Papildlaika ceturtajā minūtē uzvaras vārtus "CSKA" labā guva Valērijs Ņičuškins. "Dinamo" līdz ar to jau 13. zaudējums pēc kārtas, toties pēc 12 zaudējumiem beidzot izdevies iegūt vismaz punktu.

Rīgas “Dinamo” turpinās izbraukumu, un nākamā spēle jau ceturtdien pret Podoļskas “Vitjaz”.

Šobrīd rīdzinieki 17 spēlēs spējuši iekrāt vien sešus punktus, atrodoties KHL tabulas lejasgalā.