Dārziņš atgriežas hokejā ar vārtu guvumu un «Dinamo» uzvaru

Rīgas “Dinamo” savu atbalstītāju klātbūtnē svētdien ar 3:2 Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē pēcspēles metienos uzvarēja Jekaterinburgas “Avtomobilisti” vienību, liecina organizatoru informācija. Uzvaru pamatlaikā rīdzinieki izlaida nieka 48 sekundes līdz pamatlaika beigām, bet "bullīšos" bija prasmīgāki.

Spēles rezultātu ceturtajā minūtē atklāja Lauris Dārziņš, kas nule kā pēc pavasarī gūtās traumas atgriezies “Dinamo” rindās. 18. minūtē gan rezultātu izlīdzināja Deniss Kuļjašs.

Otrajā trešdaļā vadībā atkal izvirzījās “Dinamo”, šoreiz savu iespēju izmantoja Brendons Makmilans.

Taču sev ierastajā stilā, "Dinamo" noturēt pārsvaru neizdevās - šoreiz vārtu zaudējums 48 sekundes līdz trešās trešdaļas beigām, kad Kuļjašs atkal guva vārtus.

Uzvarētāju neizdevās noskaidrot arī papildlaikā, bet pēcspēles metienos pārāki izrādījās rīdzinieki. Precīzi "bullīšos" izpildīja Dārziņš, Gints Meija un Denijs Kristo, bet "Avtomobilist" ne reizi nespēja pēcspēles metienos apspēlēt Jāni Kalniņu.

“Dinamo” ar 32 spēlēs sakrātiem 22 punktiem ir KHL pastarīte, savukārt “Avtomobilist ar 55 punktiem 32 spēlēs ir Austrumu konferences piektajā pozīcijā.

Nākamo spēli “Dinamo” aizvadīs jau otrdien Rīgā, kad krustos nūjas ar Čeļjabinskas “Traktor” vienību.