Bļugers izceļas ar rezultatīvu piespēli «Penguins» uzvarētā NHL pārbaudes spēlē

Latvijas uzbrucējs Teodors Bļugers piektdien ar rezultatīvu piespēli veicināja Pitsburgas "Penguins" uzvaru viesos 4:3 pār Kolumbusas "Blue Jackets" pārbaudes spēlē, komandām gatavojoties Nacionālās hokeja līgas (NHL) sezonas sākumam, liecina NHL informācija.

Bļugers piektajā minūtē asistēja Semam Miletičam, kurš atklāja rezultātu. Bļugers spēlēja 11 minūtes un viņa lietderības rādītājs bija neitrāls.

"Blue Jackets" vārtus pēdējā trešdaļā sargāja Matīss Kivlenieks, kurš aizstāja Sergeju Bobrovski un atvairīja sešus no astoņiem metieniem. Trešdaļas vidū Kivlenieku pārspēja Zaharijs Estons-Rīze, panākot "Penguins" 3:2 pārsvaru, bet uzvaras vārtus pusotru minūti pirms beigu svilpes guva Oli Māta.

Savukārt Zemgus Girgensons Bufalo "Sabres" sastāvā ar 0:3 viesos zaudēja Toronto "Maple Leafs" hokejistiem.

NHL regulārā sezona sāksies 4.oktobrī un ilgs līdz 7.aprīlim.