Balceram divi vārti un uzvara Amerikas hokeja līgā

Latviešu uzbrucējs Rūdolfs Balcers svētdien bija precīzs divas reizes, palīdzot Sanhosē „Barracuda” ar 3:2 pārspēt Beikersfīldas „Condors”, liecina Amerikas hokeja līgas (AHL) informācija.

Latvietis mača laikā izpildīja piecus metienus pa pretinieku vārtiem, kā arī atzīmējās ar pozitīvu lietderības koeficientu (+1). Viņu arī atzina par mača labāko spēlētāju.

Spēles pirmajā trešdaļā „Barracuda” guva minimālu pārvaru. Jau otrā perioda sākumā Balcers raidīja otro ripu viesu vārtos, bet pāris minūtes vēlāk viņš to atkārtoja, panākot 3:0 „Barracuda” labā.

Mājinieku prieki nebija ilgi, jo jau pēc 14 sekundēm viesi vienus vārtus atguva. Pēdējā trešdaļa ritēja bez panākumiem, līdz vienīgo reizi ripa atrada ceļu vārtos vien astoņas sekundes pirms pamatlaika beigām.

Tikmēr citā AHL mačā Mārtiņa Dzierkala Toronto „Marlies” ar 1:5 piekāpās Manitobas „Moose”.

Savukārt Birdžportas „Sound Tigers” bez Kristera Gudļevska ar 2:3 mača pagarinājumā atzina Leihaiveli „Phantoms” pārākumu.