Ar Girgensonam nelielu spēles laiku Bufalo «Sabres» pagarina zaudējumu sēriju

Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo "Sabres" trešdien mājās ar 4:5 piekāpās Minesotas "Wild" vienībai Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē un cieta jau septīto neveiksmi pēc kārtas, liecina NHL informācija. Latvijas uzbrucējs laukumā bija tikai sešarpus minūtes.

Girgensons atzīmējās tikai ar vienu bloķētu metienu un nopelnīja neitrālu lietderības rādītāju.

"Sabres" divus vārtus guva Džordans Nolans, savukārt uzvarētājiem pa diviem precīziem metieniem izpildīja par spēles pirmo zvaigzni atzītais Nino Nīderreiters un Mikaels Granlunds. Nolans pēdējā trešdaļā samazināja rezultāta starpību līdz minimumam (4:5), tomēr izlīdzinājumu laukuma saimnieki nepanāca.

Bufalo kluba galvenais treneris Fils Hauslijs spēli raksturoja kā kļūdām un nepareiziem lēmumiem bagātu. "Pirmie guvām vārtus un vajadzēja tā turpināt, taču viena kļūda te, otra tur, puiši pieņēma nepareizus lēmumus un nespēlēja pareizi," treneri citēja NHL.

"Sabres" 22 spēlēs ir 14 punkti, kas komandu ierindo pēdējā - 16.- vietā Austrumu konferencē. Nākamā iespēja pārtraukt neveiksmju sēriju "Sabres" būs piektdien savā laukumā pret Edmontonas "Oilers".

Girgensons šosezon 19 spēlēs ir guvis vienus vārtus un divreiz rezultatīvi piespēlējis.