Ar Girgensona divām piespēlēm Bufalo «Sabres» nepietiek pirmajai uzvarai

Zemgus Girgensons ceturtdien nopelnīja Nacionālās hokeja līgas (NHL) sezonā pirmos rezultativitātes punktus par divām rezultatīvām piespēlēm, tomēr Latvijas uzbrucēja pārstāvētā Bufalo "Sabres" izbraukumā ar 2:3 piekāpās Sanhosē "Sharks" un zaudēja arī ceturtajā sezonas mačā, liecina NHL informācija.

"Sabres" pirmajās divās trešdaļās pēc Girgensona piespēlēm Džeisons Pominvils divreiz atjaunoja neizšķirtu, tomēr vēl līdz pēdējam pārtraukumam Timo Meiers guva "Sharks" uzvaras vārtus. Pēdējā trešdaļā rezultāts vairs nemainījās.

Girgensons spēlēja pirmajā maiņā 14 minūtes (14:09), vienu reizi meta pa vārtiem un veica piecus spēka paņēmienus, kā arī bloķēja divus metienus un nopelnīja pozitīvu lietderības rādītāju +1.

Spēles apskats

Izbraukumā Rietumu krastā galvenā trenera Fila Hauslija vadītais Bufalo klubs nākamo spēli aizvadīs sestdien pret Losandželosas "Kings".

Girgensons šovasar uz diviem gadiem pagarināja līgumu ar Bufalo klubu un sezonas sākumā ir vienīgais Latvijas hokejists kādas NHL komandas sastāvā.