Latvijas futbola izlase piektdien "Skonto" stadionā pēc pirmā puslaika ar 0:1 zaudē Portugālei 2018.gada Pasaules kausa kvalifikācijas grupas spēlē. Vārtus viesiem guva portugāļu spilgtākā zvaigzne Krištianu Ronaldu dažas minūtes pirms pārtraukuma.

Žozē Fonte 41. minūtē sitienā ar galvu augstā lēcienā no tuvas distances trāpīja pa vārtu tuvo stabu, kurp lēca arī Latvijas vārtsargs Andris Vaņins. Bumba atlēca uz tukšo vārtu pusi, kur to vien gaidīja Ronaldu.

Ronaldu izvirza Portugāli vadībā

Puslaika lielākajā daļā ar pāris bīstamiem sitieniem izcēlās Ronaldu, tomēr nevainojami vārtos nospēlēja Vaņins.

Riskanta situācija bija arī portugāļiem, kad bumba pēc centrējuma bija tuvu tam, lai trāpītu diviem spēlētājiem pa roku.

Bumba teju trāpa pa roku Portugāles futbolistiem

Ronaldu 23. minūtē no soda laukuma robežas spēcīgi raidīja bumbu zem pārliktņa, bet Vaņins sitienu atvairīja.

Vaņins "izvelk" bumbu pēc Ronaldu sitiena

Savukārt 36.minūtē Vaņins aizsniedzās līdz bumbai pēc Ronaldu sitiena vārtu apakšējā stūrī.

Vaņins vēlreiz pārliecinoši novērš briesmas

Gaisa cīņās Latvijas izlase aizsardzībā visbiežāk bija pārāka, neļaujot izvērst bīstamas situācijas soda laukumā. Centieni nospēlēt droši ļāva ilgstoši noturēt neizšķirtu.

Latvijas izlases pamatsastāvā laukumā devās divi debitanti - Jūrmalas "Spartaka" pussargs Jevgēņijs Kazačoks un FK "Ventspils" aizsargs Ņikita Koļesovs.

Abas komandas uz spēli ieradās laicīgi - Portugāles izlases zvaigzne Ronaldu pa ceļam uz ģērbtuvēm sasveicinājās ar jaunajiem sava talanta cienītājiem.

Portugāles izlase ierodas uz spēli

Savulaik Latvijas izlasē rezultatīvi spēlējušais Māris Verpakovskis pirmsspēles studijā Latvijas Televīzijā pastāstīja, ka laukuma segums allaž bijis īpatnējs un slidens, pie kā grūti pierast pat laukuma saimniekiem.