Federāciju kausa izcīņas turnīrā Krievijā svētdien Portugāles futbola izlase nospēlēja neizšķirti 2:2 ar spēcīgo Meksikas izlasi, liecina organizatoru informācija

Spēles iesākumā bumbu vairāk kontrolēja Meksikas futbolisti. Spēles 17. minūtē Rikardu Kvarežmam bija lieliska iespēja izvirzīt savu izlasi vadībā, taču bumba aizlidoja garām vārtiem.

Kvarežmas raidītā bumba aizlido garām vārtiem

20. minūtē uzbrukumā devās Portugāles izlases kapteinis Krištianu Ronaldu, bet nesekmīgi, taču šo uzbrukumu stiedza pabeigt Pepe. Bumba tiešām bija Meksikas izlases vārtos! Taču video tiesneši caurskatīja šo epizodi un nonāca pie secinājuma, ka vārtu guvums nav jāieskaita.

Pēc brīža vēl viens Portugāles izlases uzbrukums, kas nenoslēdzās ar vārtu guvumu.

Bīstams uzbrukums

Spēles 34. minūtē beidzot vārtu guvums – rezultatīva piespēle Ronaldu kontā, vārtu guvums – Kvarežmam, kuram tie jau devītie Portugāles izlases rindās.

Portugāles valstsvienība atklāj spēles rezultātu

38, minūtē iespēja Meksikas izlasei izlīdzināt rezultātu, taču Rui Patrisiu bija nepārspējams.

Riu Patrisiu glābj Portugāles izlasi

40. minūtē Kvarežma atkal devās uz vārtiem, taču šī epizode viņam nebija veiksmīga.

Kvarežmas raidītā bumba garām vārtiem

Līdz  beidzot 42. minūtē Havjēra Hernandesa raidītā bumba ielidoja Patrisiu sargātajos vārtos un rezultāts kļuva 1:1.

Meksika izlīdzina rezultātu

Pašās pirmā puslaika beigās Meksikas izlasei radās brīnišķīga iespēja izvirzīties vadībā, taču bumba pārlidoja augstu pāri vārtiem.

Bīstama epizode meksikāņu izpildījumā

81. minūtē Meksikas izlasei brīnišķīga iespēja izvirzīt savu izlasi vadībā, taču bumba aizlidoja garām vārtiem.

Meksikas izlases uzbrukums

86. minūtē Portugālei izdevās atkal izvirzīties vadībā – Sedriks Suarešs guva savus pirmos vārtus izlases rindās.

Sedrika vārtu guvums

Īsi pirms pamatlaika beigām bīstamā uzbrukumā devās Portugāle. Taču veiksme nebija Eiropas čempionu sabiedrotā - bumba aizlidoja garām vārtiem.

Portugāles bīstmais uzbrukums

Taču tas vēl nebija viss - jau kompensācijas laikā Hektors Moreno ieraidīja bumbu Patrisiu sargātajos vārtos, izlīdzinot rezultātu 2:2.