Kamerūnas futbola valstsvienība ceturtdien Sanktpēterburgā nospēlēja neizšķirti 1:1 pret austrāliešiem Konfederāciju kausa grupas spēlē, abām komandām samazinot izredzes turnīrā sasniegt pusfinālu. Gan Kamerūnas, gan Austrālijas izlases rēķinā ir pa vienam punktam divās spēlēs.

Grupu kārtas noslēgumā kamerūniešiem svētdien vēl jāspēlē pret jaunu sastāvu uz turnīru atvedušo Pasaules kausa īpašnieci Vāciju. Turpretim Austrālijai vēl jāspēlē pret Čīli.

Kamerūnas izlase atklāj rezultātu

Vadībā Kamerūna izvirzījās pirmā puslaika kompensācijas minūtēs, kad Andre Franks Zambo-Anguisa ātra uzbrukuma noslēgumā soda laukumā pārmeta bumbu pāri vārtsargam Metijam Raienam.

Neizšķirtu austrālieši atjaunoja 60. minūtē pēc pārkāpuma soda laukumā, kad Marks Miligans realizēja 11 metru soda sitienu.

Austrālija ar 11 metru soda sitienu atjauno neizšķirtu

Pirmajā puslaikā vairāk iespēju bija Kamerūnai, tomēr afrikāņi ilgstoši nespēja atrast bumbai ceļu Raiena vārtos.

Kamerūnai uzbrukumā pietrūkst precizitātes

Savukārt Austrālijas izlase neizmantoja labu iespēju otrā puslaika sākumā, kad bumba lidoja pāri vārtiem.

Austrālieši soda laukumā neizmanto labu iespēju

Liela veiksme austrāliešiem stāvēja klāt 57. minūtē - tukša vārtu stūra priekšā metru no vārtu līnijas Zambo-Anguisa izlaida bumbu starp kājām.

Zambo-Anguisa neizmanto drošu iespēju gūt Kamerūnai otros vārtus

Kamerūnas izlase ar centrējumiem otrā puslaika beigu daļā radīja nopietnus draudus vārtiem, tiesa, uzbrukumu noslēgums afrikāņiem lika vilties.

Bīstams Kamerūnas uzbrukums pēc centrējuma

Aizsardzībā austrālieši bieži vien iekrita, tomēr pēdējā brīdī kritiskā situācijā allaž noturējās.

Austrālijas izlase izglābjas aizsardzībā

Savu ieguldījumu neizšķirta nosargāšanā Austrālijai deva arī Milošs Degeneks, novēršot Vinsenta Abubakara radītās briesmas vārtiem.

Degeneks neļauj Kamerūnai rezultatīvi noslēgt uzbrukumu

Vēlāk ceturtdien Vācijas izlase Kazaņā vēl spēlēs pret Čīli. Grupas pēdējās kārtas spēlēs Vācija tiksies ar Kamerūnu.

Konfederāciju kausa izcīņā Krievijā astoņas valstsvienības ir sadalītas divās grupās. Pa divām labākajām katras grupas komandām pēc apļa izspēles iekļūs pusfinālā.