Lai gan islandieši turpina ticēt brīnumam Eiropas futbola čempionātā taču rezultāts uz tablo jau pirmajā puslaikā pēdējā ceturtdaļfināla spēlē vēstīja par pamatīgu Francijas izlases pārākumu – 4:0.

Jau pirmā puslaika 13. minūtē Francijas izlasi vadībā izvirzīja zvaigzne Olivjē Žirū.

Vēl pēc dažām minutēm savu artavu savas izlases labā deva Pols Pogbā, izvirzot Franciju vadībā ar 2:0.

Spēles 25. minūtē laba izdevība radās Islandei, taču diemžēl tā nerealizējās ar vārtu guvumu.

DImitri Pajē bija precīzs, un rezultāts uz tablo jau vēstīja par 3:0 Francijas labā.

Un pamatlaika pēdējā minūtē Antuāns Grīzmans jau satrieca pīšļos Islandes sapni - 4:0. Otrajā puslaikā šādu deficīte atspēlēt islandiešiem jau būs gandrīz nereāli.

*Raidīšanas tiesību ierobežojumu dēļ video redzami Latvijas teritorijā.