Francijas izlases futbolists Antuāns Grīzmans kļuva par ceturtdienas vakara varoni, gūstot divus vārtus pret Vācijas izlasi un ar rezultātu 2:0 ievedot savējos Eiropas futbola čempionāta finālā. Marseļas “Stade Velodrome” stadions burtiski dunēja no sajūsmināto fanu dziedāšanas.

Lielais fināls jau svētdien, 10.jūlijā, kad mājiniekiem francūžiem stāsies pretim Portugāles izlase ar Krištianu Ronaldu priekšgalā.

Tieši Grīzmans atklāja spēles rezultātu, pirmā puslaika pašā noslēgumā, realizējot 11 metru soda metienu. Atklājusi rezultātu, Francijas futbola izlase turpināja ofensīvu.

Tas atkal bija Antuāns Grīzmans, kurš izdarīja varoņdarbu, un Vācijas izlases vārtsargs Manuels Noiers nebija glābējs šajā situācijā.

Džošua Kimihs devās uzrukumā, taču pie goda vārtiem šajā situācijā Vācijas izlase netika.

Vācija uzbruka aizvien aktīvāk, taču rezultāts uz tablo nemainījās.

Benedikts Hēvedess centās glābt situāciju un atspēlēt vismaz vienu vārtu starpību, taču veiksme nebija sabiedrotā.

Grīzmans centās gūt savus trešos vārtus šajā spēlē, taču nogurums jau darīja savu.

Vēl kopensācijas laikā Vācija mēģināja gūt goda vārtus, taču šie centieni nevainagojās panākumiem.

Jau septītajā spēles minūtē iespēja atklāt rezultātu radās Francijai – Antuāns Grīzmans tika pie sitiena, taču Vācijas izlases vārtsargs Manuels Noiers izglāba izlasi no vārtu guvuma.

Nesekmīgs bija arī Vācijas izlases mēģinājums atklāt spēles rezultātu.

Emrē Džans uzbruka Francijas izlases vārtiem, taču vārstarsgs Ugo Lorī bija uzdevuma augstumos.

Vēl viens, taču ne visai nopietns Vācijas izlases mēģinājums atklāt spēles rezultātu.

Dimitri Pajē izpildīja 30 metru soda sitienu, taču Noiers atkal palika nepārspēts.

Vācijas izalsei izdevās ilgstošs uzbrukums, bumba nokļuva pie Bastiana Švainšteigera, taču atkal savu meistarību parādīja Lorī.

Vācijas izlase turpināja uzbrukt Lorī sargātajiem vārtiem, taču nesekmīgi.

Pola Pogbā soda sitiens no 28 metriem. Taču Noiers tvēra bumbu.

Saspringta un asa situācija, taču Benedikts Hēvedess nospēlēja pašaizliedzīgi, glābjot Vācijas izlasi.

Pirmā puslaika pašā izskaņā par varoni kļuva Antuāns Grīzmans, realizējot 11 metru soda sitienu un izvirzot Franciju vadībā.

*Raidīšanas tiesību ierobežojumu dēļ video redzami Latvijas teritorijā.