Spēles sadursmē ar komandas biedru Indonēzijā dzīvību zaudējis futbola vārtsargs

Indonēzijas futbola līgā neveiksmīgā sadursmē ar savu komandas biedru svētdien gāja bojā pieredzējušais "Lamongan" FC komandas vārtsargs Čoiruls Huda, kurš negadījumā pirmā puslaika pēdējās minūtēs guva galvas un kakla traumas, informē aģentūra AP.

Spēlē pret "Semen Padang" pēc sadursmes ar komandas biedru Ramonu Rodrigesu de Meskitu vārtsargs palika guļam laukumā, līdz ātrā palīdzība viņu nogādāja tuvējā slimnīcā. Mediķiem futbolistu gan neizdevās glābt, un dažas stundas vēlāk ārsti konstatēja viņa nāvi.

"Lamongan" FC ārsts Judistira Andri Nugroho kluba paziņojumā informēja, ka 38 gadus vecais Huda guva traumatiskus savainojumus un nomira no sirdstriekas.

Komandas biedri pēc uzvaras 2:0 pār "Semen Padang", kā arī "Lamongan" FC fani uzreiz devās uz slimnīcu, bet vēlāk iededza sveces pie Hudas mājas, vēstīja vietējie mediji.

Indonēzijas augstākajā līgā Huda spēlēja kopš 1999.gada un "Lamongan" FC sastāvā aizvadīja vairāk nekā 500 spēļu.