Pārtraukums Virslīgā noslēdzas ar «Jelgavas» un RFS neizšķirtu spēli

Gandrīz mēnesi ilga pārtraukums “SynotTip” Latvijas futbola virslīgā, un kā pirmie to pārtrauca FK “Jelgava” un RFS, svētdien nospēlējot neizšķirti 1:1, savukārt Liepājā pārsteigumu sagādāja "Metta"/"Latvijas Universitāte", ar 1:0 uzvarot "Liepāja"/"Mogo" vienību, liecina organizatoru informācija.

Spēle starp FK "jelgava" un RFS notika Zemgales Olimpiskajā centrā, taču, par spīti mājinieku līdzjutēju atbalstam, pirmie rezultātu atklāja viesi, spēles 20. minūtē pēc Alekseja Višņakova piespēles vārtus guva Daniils Ulimbaševs.

Jelgavniekiem gan izdevās spēles rezultātu izlīdzināt – 41. minūtē precīzs bija Artis Jaudzems.

Spēles turpinājumā, lai arī abas komandas mēģināja izraut uzvaru, tas neizdevās, un spēle noslēdzās ar rezultātu 1:1.

Tikmēr Liepājā pārsteigumu sagādāja “Metta”/”Latvijas Universitāte”, kas izbraukumā ar 1:0 uzvarēja mājiniekus “Liepāja”/”Mogo”. Rīdzinieku labā spēles pašā noslēgumā vārtus guva Rendijs Šibass.

Virslīgā līderpozīcijās ir Jūrmalas "Spartaks", kas 11 spēlēs sakrājis 22 punktus, otrajā vietā ar 20 punktiem ierindojas FC "Riga", bet trešajā ar 19 sakrātiem punktiem ir FK "Jelgava". Ceturtajā pozīcijā ar 18 punktiem ir "Liepāja"/ "Mogo", tad ar 16 punktiem seko RFS un ar 11 punktiem FK "Ventspils", bet rabulas apakšgalā ar deviņiem punktiem ierindojas "Metta"/ "Latvijas Universitāte".