Liepājas un Ventspils futbolisti Kurzemes derbiju noslēdz neizšķirti

FK "Ventspils" pirmdien mājās nospēlēja neizšķirti 0:0 pret "Liepāja/Mogo" Latvijas futbola virslīgas divu Kurzemes klubu spēlē, liecina rīkotāju informācija. Liepājnieki turnīra tabulā saglabāja otro vietu, arvien turoties priekšā tuvākajai sekotājai - Ventspils komandai.

(papildināts pēc dienas pēdējās spēles)
Lai gan spēle beidzās bez vārtu guvuma, abas komandas nebija tik miermīlīgi noskaņotas, tomēr līdz precīziem sitieniem netika. Vairāk uzbruka FK "Ventspils", taču nodoms savā laukumā tikt pie trim punktiem palika nepiepildīts.

Bez vārtu guvuma 0:0 noslēdzās arī divu turnīra tabulas lejasdaļu komandu "Metta/LU" un FK "Jelgava" spēle Rīgā.

Virslīgas līderi ir pašreizējie čempioni Jūrmalas "Spartaks", kas 15 spēlēs guvis 31 punktu. "Liepāja/Mogo" seko ar 27 punktiem, turpretim FK "Ventspils" trešo pozīciju ieņem ar 24 punktiem. Liepājas un Ventspils komandas ir aizvadījušas pa 16 spēlēm.

Iepriekšējā nedēļā "Liepāja/Mogo" uzveica FK "Ventspils" futbolistus Latvijas kausa ceturtdaļfinālā (2:1).

Vēl vienā virslīgas spēlē pirmdien RFS futbolisti mājās nospēlēja neizšķirti 1:1 pret "Riga" FC. Viesus 40.minūtē vadībā izvirzīja Ēriks Punculs, bet 81. minūtē Roberts Uldriķis rezultātu līdzsvaroja. Kopš 77. minūtes RFS spēlēja vairākumā, jo par otro brīdinājumu noraidīja Oļegu Laizānu.

RFS sastāvā uz maiņu 73. minūtē laukumā devās savulaik Latvijas labākais futbolists Aleksandrs Cauņa, kurš turpina atgūt formu pēc savainojumu dziedēšanas.