«Liepāja/Mogo» mazākumā iesist vārtus pēdējā uzbrukumā; spēlēs Latvijas kausa pusfinālā

Laukuma saimnieki un līdzšinējie trofejas īpašnieki FK "Ventspils" futbolisti Latvijas kausa izcīņas spēles lielu daļu trešdien aizvadīja vairākumā, tomēr vārtus pēdējā uzbrukumā guva "Liepāja/Mogo", kas pēc uzvaras ar 2:1 kļuva par turnīrā pirmo klubu, kas sasniedza pusfinālu, liecina rīkotāju informācija.

(papildināts ar otra pusfināla rezultātu)
Viesiem kompensācijas laika pēdējā minūtē izcēlās Kristaps Grebis, kurš soda laukumā rezultatīvi skāra bumbu pēc Dario Tomiča izpildīta soda sitiena. Ventspils komandai vairs nepalika laika atbildes triecienam.

Liepājniekiem pirmos vārtus 18.minūtē guva Dmitrijs Hmizs, realizējot 11 metru soda sitienu.  Pēc Liepājas komandas ātra pretuzbrukuma soda laukumā tika nogāzts Artūrs Karašausks un Hmizs izmantoja iespēju sist no 11 metru atzīmes.

Ventspils komanda aktīvāk uzbruka puslaika atlikušajā daļā, bet savas iespējas bija arī "Liepāja/Mogo". Laukuma saimnieku izredzes uzlaboja "Liepāja/Mogo" futbolista Sadi el Hadži noraidījums 56. minūtē par asu izklupienu kājās Aleksejam Aleksejevam. FK "Ventspils" spiediens visbeidzot vainagojās ar nigērieša Adelekes Akinjemi precīzu sitienu no burzmas soda laukumā, 87. minūtē panākot neizšķirtu 1:1.

Vēl vienā ceturtdaļfinālā RFS futbolisti trešdien viesos ar 7:0 pārspēja otrās līgas pārstāvi FK "Karosta".

Ceturtdien Jūrmalas "Spartaks" būs laukuma saimnieki pret "Metta/Latvijas Universitāti", bet pēdējais pusfinālists kļūs zināms 13. septembrī "Riga" FC un FK "Jelgava" spēlē.