Latvijas U-21 futbola izlase nerod ieročus pret tehnisko Nīderlandi

Latvijas U-21 izlases futbolisti piektdien viesos ar 0:3 zaudēja Nīderlandes vienaudžiem, kas 2019.gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas grupas spēlē apliecināja tehnisku pārākumu un bija situācijas noteicēji, nepārprotami attaisnojot dueļa favorītu statusu.

Jau pirmajā puslaikā Nīderlandes izlase panāca 3:0, praktiski izšķirot mača iznākumu.

Nīderlandes futbolisti vairākas labas iespējas vārtu gūšanai neizmantoja spēles sākumā, līdz Osama Idrisi ar sitienu no soda laukuma stūra pārsteidza Latvijas vārtsargu Vladislavu Kurakinu. Stīvens Bergvijns 35.minūtē no tuvas distances trāpīja vārtu apakšējā stūrī un mājinieku pārsvaru divkāršoja, bet 3:0 līdz pārtraukumam panāca Barts Ramselārs, kurš realizēja 11 metru soda sitienu, ko tiesnesis piešķīra par Antonija Černomordija spēli ar roku soda laukumā.

Arī pēc pārtraukuma bumba lielākoties bija mājinieku rīcībā pie Latvijas soda laukuma, tomēr rezultāts vairs nemainījās. Latvijai labākā iespēja gūt vārtus bija 71.minūtē, kad presings pretinieka laukuma pusē palīdzēja izveidot ātru uzbrukumu, tomēr Raivja Jurkovska sitiens tika nobloķēts.

Latvijā U-21 izlases futbolisti mājās atgriezīsies sestdien un gatavosies spēlei pret Skotiju, kas Liepājā paredzēta otrdien.

Četrās kvalifikācijas grupas spēlēs Daiņa Kazakeviča vadītās Latvijas U-21 izlases rēķinā ir neizšķirti pret Andoru un Ukrainu, kā arī zaudējums Anglijas vienaudžiem.