Mājiniece Krievijas izlase sestdien Sanktpēterburgā katrā puslaikā izmantoja vienu no daudzajām vārtu gūšanas iespējām un ar 2:0 uzvarēja Jaunzēlandi pirmajā spēlē Konfederāciju kausa izcīņā, kas pulcējusi pasaules reģionu spēcīgākās valstsvienības.

Krievijas valstsvienības pārsvars bija lielāks, nekā atspoguļo rezultāts, taču mājiniekiem pietrūka precizitātes uzbrukumu noslēgumā un teicami Jaunzēlandes vārtos darbojās Stefans Marinovičs.

Arī mača sākumā Krievijas izlase dominēja un izveidoja vairākas gandrīz simtprocentīgas iespējas, kas tomēr palika neizmantotas.

Jaunzēlandieši izglābjas pēc Vasina sitiena pa vārtu stabu

Viktors Vasins 7. minūtē trāpīja pa stabu un aizsargs Maikls Makglinčijs izsita bumbu no vārtu līnijas.

Smits novērš briesmas Jaunzēlandes vārtiem

Jau minūti vēlāk Tomijs Smits vēlreiz izsita tukšos vārtos ripojušu bumbu pēc Viktora Poloza sitiena.

Krievijas cerības atklāt rezultātu nepiepildījās arī 15. minūtē, kad Polozs nokrita soda laukumā un nesagaidīja 11 metru sitiena piešķiršanu.

Krievijas izlase atklāj rezultātu

Visbeidzot atklāt rezultātu laukuma saimniekiem izdevās 31.minūtē, kad Jaunzēlandes aizsargi uz vārtu līnijas nespēja apturēt bumbu pēc Denisa Glušakova izrāviena.

Jaunzēlandes vārtsargs glābj pēc diviem Krievijas izlases sitieniem

Lieliski Jaunzēlandes vārtos nospēlēja Marinovičs, otrā puslaika sākumā atvairot Poloza sitienu un novēršot briesmas arī pēc Aleksandra Jerohina atkārtota mēģinājuma.

Marinovičs liedz Polozam gūt otros vārtus

Tuvu otro vārtu guvumam Krievijas izlase bija ātrā uzbrukumā, kad Marinovičs kritienā atvairīja tālajā vārtu stūrī Poloza raidīto bumbu.

Krievijas izlase divkāršo pārsvaru

Taču Marinovičs bija bezspēcīgs 69.minūtē, kad piespēli gar vārtiem mierīgi noslēdza Fjodors Smolovs.

Jaunzēlandieši divreiz bīstami atgādina par sevi

Spēlei tuvojoties beigām, pāris labas iespējas bija arī Jaunzēlandei, tomēr spēku samērs kopumā nemainījās, un uzbrukumā aktīvāk spēlēja krievi.

Spēli klātienē vēroja pirms mača uzrunu teikušais Krievijas prezidents Vladimirs Putins.

Jau vēstīts, ka Konfederāciju kausa izcīņā četrās Krievijas pilsētās piedalās sešu pasaules reģionu čempioni, Pasaules kausa īpašniece Vācija un mājiniece Krievija. Divās grupās sadalītās komandas vispirms izspēlēs apļa turnīru, pēc kura pa divām spēcīgākajām komandām iekļūs pusfinālā. Kausa ieguvēji kļūs zināmi 2.jūlijā finālā Sanktpēterburgā.