Jūrmalas «Spartaks» pārtrauc zaudējumu sēriju, uzvarot «Metta/LU»

Svētdien “SynotTip” futbola virslīgā Latvijas čempionvienība Jūrmalas “Spartaks” ar 3:1 uzvarēja līgas pastarīti “Metta/LU”, bet vēlāk "Riga FC" ar 2:0 uzveica FK "Ventspils", liecina organizatoru informācija.

Spēles rezultāts tika atklāts jau 11. minūtē, kad jūrmalniekus vadībā izvirzīja Jevgeņijs Kozlovs. Bet pēc sešām minūtēm Adamu Abdulahi panāca izlīdzinājumu. Pirmais puslaiks noslēdzās neizšķirti ar 1:1.

56. minūtē “Spartaks'' atkal izvirzījās vadībā, kad Kozlovs guva jau otros vārtus spēlē, bet vēl pēc dažām minūtēm precīzs bija Edgars Gauračs, panākot 3:1.

Šī bija pirmā “Spartaka” uzvara pēc trīs zaudējumiem.

Savukārt pēcpusdienā “Riga FC” ar 2:0 uzvarēja FK “Ventspils”, kārtējo reizi saasinot cīņu par vietu labāko trijniekā.

Spēles rezultātu 32. minūtē atklāja Bogdans Vaščuks, un viņš bija arī otru vārtu autors otrajā puslaikā, nodrošinot savai komandai pārliecinošu uzvaru.

Līgas kopvērtējumā līderpozīcijās ir “Spartaks” ar 37 punktiem. “Riga FC” ir otrajā pozīcijā, vien četrus punktus atpaliekot no čempioniem. Savukārt trijnieku noslēdz “Liepāja/Mogo” ar 30 punktiem. Tiesa gan, tikai par punktu mazāk nekā liepājniekiem ir RFS vienībai, bet divi punkti no trijnieka šķir ventspilniekus.

Praktiski no cīņas par labāko trijnieku ir izstājies FK “Jelgava”, kas sakrājis vien 18 punktus, bet “Metta/LU” ar 11 punktiem noslēdz Virslīgas tabulu.