Futbola virslīgas pastarīte «Metta/Latvijas Universitāte» nospēlē neizšķirti ar FK «Ventspils»

“SynotTip” futbola virslīgā svētdien līgas pastarītei “Metta/Latvijas Universitāte” izdevās izraut neizšķirtu pār FK “Ventspils”, noslēdzot spēli ar rezultātu 2:2, liecina organizatoru informācija.

Spēles rezultātu jau pirmajā minūtē atklāja “Metta” nigēriešu leģionārs Adams Abdulahi, izvirzot tabulas lejasgalā esošo komandu vadībā. Līdzvsars uz tablo tika panākts vien otrā puslaika vidū, kad Ventspils klubu pārstāvošais nigērietis Akinols Adeleki panāca izlīdzinājumu.

Desmit minūtes līdz spēles pamatlaika beigām ventspilnieki izvirzījās vadībā, jo precīzs 11metru soda sitiena izpildē bija Vitālijs Rečickis, taču drīz vien “Metta” vēl viens leģionārs no Nigērijas Usmans Abass panāca jau 2:2.

Līdz ar šādu spēles iznākumu FK “Ventspils” neizdevās turnīra tabulā iekļūt labāko trijniekā, kur nemainīgi ar 34 punktiem ir Jūrmalas “Spartaks” un ar 30 punktiem “Riga FC” un FK “Liepāja/Mogo”. “Ventspils” šobrīd ar 28 punktiem ir turnīra tabulas piektajā pozīcijā,  priekšā palaižot RFS.

Praktiski no cīņas par medaļām izstājies ir FK “Jelgava” ar 18 punktiem un “Metta/Latvijas Universitāte” ar 11 punktiem.