FK «Ventspils» un «Riga» FC futbolisti iekļūst Latvijas kausa finālā

Devīto reizi kluba vēsturē par Latvijas kausa finālistiem trešdien kļuva FK "Ventspils" futbolisti, kam izšķirošajā mačā par trofeju būs jātiekas ar turnīrā tik augsta līmeņa debitantiem "Riga" FC. Rīdzinieki ar 2:1 viesos pārspēja Jūrmalas "Spartaku", turpretim Ventspils klubs finālistos iekļuva ar mājās gūtu uzvaru 1:0 pār RFS vienību.

Pirmajās pusfinālu spēlēs "Riga" FC iepriekš ar 2:0 mājās guva uzvaru pār Jūrmalas "Spartaku", savukārt RFS savā laukumā cīnījās neizšķirti 1:1 pret FK "Ventspils". Tādējādi divu spēļu summā "Riga" FC uzvarēja ar 4:1, turpretim Ventspils komanda summā bija pārāka ar 2:1.

FK "Ventspils" uzvaru nodrošināja Akinjemi Akinola ar vārtu guvumu jau mača kompensācijas laikā.

Kauguros veiksmīgāks spēles sākums bija "Spartakam", ko 5.minūtē vadībā izvirzīja Edgars Vardanjans, tomēr otrā puslaika sākumā Andrejs Kovaļovs rezultātu izlīdzināja, bet uzvaras vārtus 71. minūtē guva Valērijs Šabala.

No "Spartaka" un FK "Ventspils" panākumiem kausa izcīņā ir atkarīgas "Liepāja/Mogo" izredzes iekļūt Eiropas līgas kvalifikācijā. Ja "Spartaks" un FK "Ventspils" sasniegs finālu, liepājnieki pēc pērnās virslīgas sezonas rezultātiem iekļūs Eiropas otrā prestižākā klubu turnīra kvalifikācijā.

Latvijas kausa fināls paredzēts 17.maijā "Skonto" stadionā, un tiešraidē to rādīs LTV7.