FK «Liepāja» Eiropas kausa kvalifikācijas spēlē negaidīti piekāpjas Marijampoles «Sūduva»

UEFA Eiropas kausa izcīņas kvalifikācijas turnīra pirmajā spēlē FK “Liepāja” ceturtdien ar rezultātu 0:2 piekāpās Marijampoles "Sūduva" vienībai, liecina organizatoru informācija. Atbildes spēle pēc nedēļas Lietuvā.

Jau pirmajā puslaikā Marijampoles "Sūduva" izvirzījās vadībā. 18. minūtē iespēju izmantoja Ovīdijs Verbicks, izvirzot savu komandu vadībā. Lai arī liepājnieki vairāk kontrolēja bumbu, tomēr atspēlēties pirmajā puslaikā neizdevās.

Taču arī otrais puslaiks liepājniekiem nebija veiksmīgs. 75. minūtē Karolis Laukžemis guva vēl vienus vārtus "Sūduva" labā, un rezultāts jau kļuva gauži nepatīkams mājiniekiem.

Jau ziņots, ka pirmajā Eiropas līgas kvalifikācijas pirmās kārtas spēlē izbraukumā FK “Liepāja” ar 1:3 piedzīvoja zaudējumu pret Belfāstas “Cruslanders”, kur komanda devās bez lielas daļas leģionāriem, nespējot laikus nokārtot Lielbritānijas vīzas. Savukārt atbildes spēlē liepājnieki savā laukumā svinēja uzvaru ar 2:0, kas abu spēļu summā deva rezultātu 3:3, taču, tā kā viesos guva vairāk vārtu, kvalificējās otrajai kārtai.