FK "Jelgava" aizvada pēdējos treniņus pirms spēles Eiropas līgā

UEFA Eiropas līgas pirmās kvalifikācijas kārta. "Liepāja" - ""Crusaders"

UEFA Eiropas līgas pirmās kvalifikācijas kārta. "Jelgava" - "Ferencvaros"

FK «Jelgava» futbolisti izstājas Eiropas līgas kvalifikācijas pirmajā kārtā

Eiropas līgas kvalifikācijas pirmo kārtu nepārvarēja FK "Jelgava" futbolisti, kas ceturtdien mājās ar 0:1 zaudēja Ungārijas "Ferencvaros", liecina organizatoru informācija. Atbildes spēles pirmajā kārtā ceturtdien aizvada arī FK "Liepāja" un FK "Ventspils".

Abu komandu pirmajā spēlē Budapeštā mājinieki bija pārāki ar 2:0, tādējādi summā "Ferencvaros" uzvarēja ar 3:0.

Pirmā puslaika vidū bumbu pa savu vārtu stabu raidīja Mārcis Ošs, un uzbrukumā daudz aktīvāk darbojās viesi. Uzvaras vārtus "Ferencvaros" guva ungāru uzbrucējs Tamāšs Priškins 37.minūtē, kad bumba ilgāk aizkavējās pie mājinieku vārtsarga laukuma.

Savukārt liepājnieki mājās tiekas ar Ziemeļīrijas klubu Belfāstas "Crusaders", kam pirmajā spēlē viesos zaudēja ar 1:3. Izbraukumā FK "Liepāja" spēlēja vājinātā sastāvā, jo vairāki leģionāri nesaņēma vīzas.

Vēlu vakarā laukumā dosies FK "Ventspils", kas izbraukumā Islandē tiksies ar Reikjavīkas "Valur". Abu komandu pirmais mačs Ventspilī beidzās bez vārtu guvuma.

Komandām, kas cīņu Eiropas līgā sāka kvalifikācijas pirmajā kārtā, iekļūšanai grupu turnīrā jāpārvar četras atlases kārtas.