Latvijas U-19 izlases florbolisti zaudē Čehijai pasaules čempionāta startā

Pirmajā spēlē U-19 pasaules čempionātā Latvijas florbolisti trešdien Zviedrijā ar 5:11 piekāpās Čehijas vienaudžiem, liecina rīkotāju informācija. Otrā perioda vidū Latvijas izlasei bija divu vārtu pārsvars (4:2) un pēdējās trešdaļas sākumā rezultāts vēl turējās neizšķirts (5:5), tomēr atlikušajā spēles daļā čehi pierādīja savu pārākumu.

Grupas kārtā Latvijas izlasi Vekšē gaida vēl divas spēles - ceturtdien un piektdien Aināra Juškēviča trenētie Latvijas juniori tiksies attiecīgi ar Šveici un Poliju. Grupas divas spēcīgākās komandas iekļūs pusfinālā, bet pārējās vienības līdz svētdienai sadalīs atlikušās vietas astoņu izlašu turnīrā. Pēdējās vietas īpašnieki izkritīs uz zemāku līmeni.

Pirms diviem gadiem Latvijas izlase U-19 pasaules čempionātā ieguva priekšpēdējo - 7.- vietu. Savukārt 2001. un 2005. gadā Latvijas U-19 izlase guva augstākos panākumus, aizsniedzoties līdz 4.vietai.

Čehi spēlē pret Latviju bija favorītu lomā. Pirms diviem gadiem U-19 pasaules čempionātā Čehijas juniori spēlē par bronzu pārspēja Zviedriju, kas pirmoreiz pasaules čempionātu vēsturē palika bez medaļām.