PČ florbolā sievietēm. Latvija - Somija 1:9

Florbols

PČ florbolā sievietēm. Latvija - Somija 1:11

Latvija - Somija. Videoapskats un intervija ar Gunitu Kārkliņu

Latvijas florbolistes piedzīvo zaudējumu arī pēdējā grupas spēlē

Latvijas sieviešu florbola valstsvienība pirmdien piedzīvoja zaudējumu arī pēdējā pasaules čempionāta grupas spēlē, ar 1:12 piekāpjoties spēcīgajām Somijas pārstāvēm.

Par labāko spēlētāju Latvijas izlasē otro reizi šajā čempionātā atzīta debitante Anna Ankudinova.

Latvijas florbolistes grupas spēlēs piedzīvojušas tikai zaudējumus, likumsakarīgi ieņemot pēdējo vietu četru komandu konkurencē. Tas gan neliegs cīņu turpināt astotdaļfinālā, tomēr tur būs jārēķinās ar relatīvi spēcīgākām pretiniecēm - dānietēm, kuras tiks noskaidrotas vēlāk pirmdien.

Jau spēles sākumā ātri vien somietes guva divu vārtu pārsvaru. Vēl divi precīzi raidījumi ļāva viņām dubultot savu pārsvaru. Trešdaļas izskaņā spēles gaita kļuva līdzīgāka, tomēr nevienu no iespējām latvietes neizmantoja.

Latvijas florbolistes gūst goda vārtus

Arī otro trešdaļu veiksmīgi uzsāka Somijas spēlētājas, raidot piekto bumbu Latvijas komandas vārtos.  Trešdaļas vidū ar nelielu intervālu somietes guva vēl divus vārtus. Pēc neilga laika Diāna Isjomina spēja gūt vienīgos vārtus Latvijas labā. Tomēr uz pozitīvas nots pārtraukumā Latvijas spēlētājas nevarēja doties, jo trešdaļas izskaņā bumbiņa astoto reiz atrada ceļu Latvijas izlases sargātajos vārtos.

Pēdējā trešdaļā piemās desmit minūtes aizritēja bez vārtu guvumiem, tomēr drīz vien divi precīzi metieni ļāva somietēm sasniegt divciparu atzīmi uz rezultātu tablo. Mača izskaņā somietes guva vēl divus vārtus, pārliecinoši gūstot panākumu spēlē.

Jau otrdien 14.00 LTV7 tiešraidē būs iespējams vērot Latvijas izlases astotdaļfināla spēli pret Dānijas vai ASV izlasi.

Jau iepriekš ziņots, ka pirmajās spēlēs latvietes ar 3:8 piekāpās čehietēm, kā arī ar 2:3 atzina Norvēģijas izlases pārākumu.