Intervija ar Laumu Višņevsku

Florbols

PČ florbolā sievietēm. Latvija - Norvēģija

Norvēģija - Latvija. Videoapskats

Latvijas izlases florbolistes sestdien Slovākijā divreiz likvidēja vienu vārtu deficītu, tomēr trešo reizi atspēlēties neizdevās un sekoja zaudējums ar 2:3 Norvēģijai spēkos līdzvērtīgu pretinieču cīņā pasaules čempionāta grupā.

Latvijas florbolistēm grupā atlikusi vēl viena spēle, tomēr sagaidāms, ka komanda četru komandu konkurencē paliks pēdējā. Tas gan neliegs cīņu turpināt astotdaļfinālā, tomēr tur būs jārēķinās ar relatīvi spēcīgākām pretiniecēm.

Par labāko Latvijas spēlētāju mačā atzītā vārtsardze Lauma Višņevska pēc spēles telefonsarunā Latvijas Televīzijā atzina, ka daudz spēka tika atstāts iepriekšējā spēlē, kā arī agrais nākamās spēles sākums nepalīdzēja spēku atgūšanā.

Norvēģijas izlase atklāj rezultātu

Latvijas izlasei spēle sākās neveiksmīgi, jo pirmie vārti pēc kļūdas tika zaudēti jau pirmajā minūtē.

Līga Garklāva panāk 1:1

Līdzsvaru uz rezultātu tablo astotajā minūtē ar metienu no vārtu priekšas atjaunoja Līga Garklāva.

Norvēģietes otro reizi izvirzās vadībā

Teicams tāls metiens vārtu tālajā augšējā stūrī izdevās Tonei Einstulenai, kura jau pārdesmit sekundes vēlāk atjaunoja Norvēģijai vienu vārtu pārsvaru.

Evelīna Garbare gūst Latvijai otros vārtus

Tomēr pirmo trešdaļu izdevās pabeigt labākā noskaņojumā, jo Evelīna Garbare ar negaidītu metienu no paasa leņķa panāca Latvijai neizšķirtu 2:2.

Norvēģijas izlase iemet izšķirošos vārtus

Otrajā trešdaļā nevienai komandai neizdevās izkustināt neizšķirtu, savukārt trešā perioda vidū uzvaras vērtē norvēģietēm bija Jūlijas Gidskes vārtu guvums. Latvijas izlase mača beigās aizstāja vārtsardzi ar laukuma spēlētāju, kas gan nepalīdzēja trešo reizi līdzsvarot rezultātu.

Pēdējā spēlē grupā Latvijas florbolistes tiksies ar pasaules vicečempionēm somietēm.

Jau vēstīts, ka pirmajā spēlē latvietes zaudēja Čehijas izlasei (3:8).

Ceturtdaļfinālā uzreiz tiks A un B grupu divas labākās komandas, savukārt A un B grupu trešo un ceturto vietu ieguvējām priekšā būs vēl viena spēle, kurā par vietu ceturtdaļfinālā būs jāspēkojas ar C vai D apakšgrupas divām labākajām izlasēm.