Latvijas handbola izlase Rīgas domes kausa ievadā zaudē Nīderlandei

Latvijas handbola izlase trešdien Rīgas domes kausa pirmajā spēlē ar 24:29 piekāpās Nīderlandes valstsvienībai, liecina organizatoru informācija.

Latvijas izlases labā astoņus vārtus guva Austris Tuminskis, bet septiņas reizes precīzs bija Ingars Dude.

Latvijas izlase maču iesāka veiksmīgi, pirmās 20 minūtes cīnoties kā ar līdzīgu pretinieku. Tomēr jau puslaika pārtraukumā ar divu punktu pārsvaru devās Nīderlandes izlase. Otrā puslaika gaitā nīderlandieši pakāpeniski palielināja savu pārsvaru, svinot panākumu mačā.

Ceturtdien Latvijas izlase tiksies ar Igaunijas izlasi, bet piektdien latvieši mērosies spēkiem ar Ēģiptes valstsvienību.

Trešdien citā spēlē Ēģiptes valstsvienība ar 31:22 pārspēja igauņus.