Jātnieks Neretnieks izcīna bronzu Pasaules kausa posmā «Grand Prix» maršrutā

Latvijas konkūra jātnieks Kristaps Neretnieks ar zirgu For Fan svētdien Tallinā izcīnīja trešo vietu Pasaules kausa divu zvaigžņu posma "Grand Prix" maršrutā. Pamata maršrutu bez kļūdām veica trīs sportiskie pāri, bet pārlēkšanā kļūdījās vienīgi Neretnieks, līdz ar to samierinājās ar trešo vietu.

Vēl šajā maršrutā 22.vietu izcīnīja Mārtiņš Pilders ar zirgu Kavallo, bet attiecīgi 25. un 26.vietā starp 29 ieskaiti guvušajiem duetiem bija jātnieki Dainis Ozols un Andis Vārna.

Sacensības Tallinas zirgu šova ietvaros "Saku Suurhall" arēnā risinājās trīs dienas, latviešiem vēl vairākas reizes iekļūstot trijniekā. Tā svētdien Sabīne Siliņa ar Kalgari uzvarēja U-25 sacensībās divu fāžu maršrutā ar 135 centimetru šķēršļiem, kas bija šīs grupas fināls. Sestdien Siliņa ar Fantast bija trešie jaunzirgu sacensībās ar 125/130 centimetru šķēršļiem uz laiku. Piektdien Bricis ar Donau guva otro vietu sacensībās ātruma maršrutā ar 130 centimetru šķēršļiem, bet Siliņa un Fantast bija trešie 125/130 centimetru divu fāžu maršrutā jaunzirgu grupā, kamēr Krista Kristiāna Alksne ar zirgu Cloney U-25 sacensībās bija trešā 130 centimetru divu fāžu maršrutā.

Lielākos panākumus no latviešiem Tallinas sacensībās guvuši Vārna, Bricis un Laura Penele. Vārna 2016.gadā uzvarēja "Grand Prix" maršrutā, Bricis uzvarējis jaunzirgu finālā, vidējā apļa finālā un sestdienas lielajā aplī, savukārt, Penele izcīnīja uzvaru U-25 finālā.