Pagalam neveiksmīgs izvērtās labākā Latvijas biatlonista Andreja Rastorgujeva starts Francijā notiekošajā Pasaules kausa trešā posma 15 kilometru masu starta distancē – viņš ierindojās vien 27. vietā 30 sportistu konkurencē, liecina organizatoru informācija. Andreju pievīla astoņas kļūdas šautuvēs.

Par sacensību uzvarētāju kļuva francūzis Martēns Furkads, kurš nepieļāva kļūdas šautuvēs. Par viņu 3,9 sekundes lēnāks bija norvēģis Juhanness Tingnēss Bē, kurš gan nopelnīja divus soda apļus. Bet trešajā vietā ierindojās vācietis Ēriks Lesers, kurš Furkadam zaudēja 6,2 sekundes.

Rastorgujevs pirmajā šautuvē pieļāva divas kļūdas, pēc kuras bija 27. pozīcijā.

Andrejs Rastorgujevs otrajā šautuvē

Savukārt pēdējā ugunslīnijā viņš nespēja sašaut pat trīs mērķus un noslīdēja uz 28. vietu. Taču ātrais slēpojums ļāva pacelties par vienu pozīciju. No sacensību līdera Rastogujevs atpalika četras minūtes un 14,6 sekundes.

Pasaules kausa kopvērtējumā līderis ir Furkads ar 432 punktiem, otrajā vietā J.T.Bē ar 412 punktiem, bet trešais ir slovēnis Jakovs Faks ar 306 punktiem. Rastorgujevs ar 177 punktiem atrodas 14. pozīcijā.

Zīmīgi, ka svētdien dāmu konkurencē 12,5 km masu startā uzvaras laurus plūca francūziete Žistīna Braisā. Līdz ar to mājinieki svētdien svinēja divas savu sportistu uzvaras biatlonā.