Piektdien Latvijas biatlonisti Andrejs Rastorgujevs, Oskars Muižnieks un Daumants Lūsa Francijā aizvadīja Pasaules kausa izcīņas trešā posma desmit kilometru sprinta sacensības. Rastorgujevs finišēja 24. vietā, pieļaujot divas kļūdas ugunslīnijās, liecina organizatoru informācija.

Par sacensību uzvarētāju kļuva norvēģis Juhanness Tingnēss Bē, otrajā vietā ierindojās francūzis Martēns Furkads, atpaliekot no līdera 21,1 sekundi, bet trešajā vietā par pārsteigumu visiem ierindojās Furkada tautietis Antonēns Gigonnā. Kopumā sacensībās piedalījās 103 biatlonisti.

Andrejs Rastorgujevs pirmajā šautuvē

Rastorgujevs pieļāva kļūdas abās šautuvēs, un viņš J.T.Bē zaudēja minūti un 33,6 sekundes, kas deva Andrejam 24. vietu.

Andrejs Rastorgujevs otrajā šautuvē

Andrejs Rastorgujevs finišā

Muižnieks pieļāva kļūdu pirmajā šautuvē un, atpaliekot no uzvarētāja divas minūtes un 14,8 sekundes, finišēja pirmajā sešdesmitniekā un kvalificējās iedzīšanas sacensībām.

Tikmēr Lūsa pieļāva kļūdu otrajā ugunslīnijā un nespēja ielauzties labāko sešdesmitniekā, līdz ar to viņš nav kvalificējies iedzīšanas pamatsacensībām.

Pasaules kausa kopvērtējumā līderis ir Furkads, kurš iekrājis 318 punktus. Viņam ar 298 punktiem seko J.T.Bē, bet trešais ar 244 punktiem ir slovēnis Jakovs Faks. Tikmēr Rastorgujevs sezonas ievadā iekrājis 147 punktus un atrodas 13. pozīcijā.