Rastorgujeva treneris: Medaļai izšķiroša bija gudra taktika un nulle pēdējā šautuvē

Andrejam Rastorgujevam pirmo reizi karjerā sasniegt pjedestālu Pasaules kausa sacensībās svētdien palīdzēja gudri īstenota taktika un simtprocentīga precizitāte pēdējā šautuvē, Latvijas Radio pastāstīja biatlonista treneris Intars Berkulis.

Andrejs trasē taktiski gudri brauca distancē, taču ļoti svarīga bija arī visu piecu mērķu sašaušana pēdējā ugunslīnijā, panākuma sastāvdaļas uzskaitīja Berkulis. Otru vietu var uzskatīt par treknu punktu, un sezonu tādēļ nevar nosaukt par neveiksmīgu, piebilda treneris.

"Laba. Ļoti laba," aizvadīto sezonu raksturoja Berkulis. 

Treneris atzina, ka pasaules čempionātā būtu gribējis labāku rezultātu, tomēr kopumā sezona ir izdevusies, ja patur prātā, ka vasaras sākumā sportistam vēl tika veikta operācija.

Jau ziņots, ka Rastorgujevs svētdien Oslo 15 km distancē ar kopēju startu piekāpās tikai sezonas uzvarētājam kopvērtējumā francūzim Martēnam Furkadam.

5 komentāri
O jee...
Kolēģi, lūdzu ignorēt šo kremlinu trolli un nika zagli, kurš izplata nomelnojošus melus par Latviju un tās stratēģiskajiem sabiedrotajiem. Jūs viņu pazīstat arī kā Prapesors, Patriots Lai dzivo, Hilarija u.c. Patiess prieks par Latvijas sportistu sasniegumiem.
Es
Treneris ir Intars Berkulis
O jee...
Pēc pret Krievijas sportistiem vērstās NATO valstu un ASV veiktās apmelošanas dopinga lietošanā, man vairs nav nekāda prieka par Latvijas sportistu sasniegumiem. Piedodiet, kungi, bet tā nu tas ir.
,,,
izslēdz kiseļeva tv, izvēdini smadzenes, sāc domāt! ja nekas nemainās, trin prom uz rašu, tur tādu duraciņu kā tu-pilns
O nee...
Da kuru tas interesē, Savicki!
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālajiem profiliem
Biatlons
Sports
Jaunākie
Populārākie
Interesanti