Lidostā sagaidīts Latvijas biatlona līderis Andrejs Rastorgujevs

Pēc pirmoreiz karjerā izcīnītā goda pjedestāla pasaules kausa posmā pirmdienas, 20.marta, pēcpusdienā mājās atgriezās biatlonists Andrejs Rastorgujevs.

Lidostā viņu sagaidīja prāvs pulks cilvēku, viņu vidū arī Andreja divgadīgā meitiņa, kura tēti satika pēc četru mēnešu pārtraukuma. Tagad Rastorgujevu ģimene dosies nedēļu ilgā ceļojumā uz Ēģipti, pēc tam Andrejs vēl divas nedēļas slēpos Norvēģijā. Tiesa, vispirms jāsaprot, kāds ir viņa veselības stāvoklis, jo pēc pasaules čempionāta biatlonists saslimis un daudz dzēris antibiotikas.

„Korejā katrs starts gāja ļoti smagi, jo antibiotikas novājināja arī fizisko kondīciju. Liela slodze uz aknām, sirdi, uz iekšējiem orgāniem. Braukšu uz apskati un skatīsimies, vai tas kaut kādā jomā mani neiespaidoja vispār,” Latvijas Radio atzina Rastorgujevs.

Andrejs Rastorgujevs par tuvākajiem plāniem

  Ziņots, ka pirmoreiz karjerā Andrejs augstākā līmeņa sacensībās iekļuva trijniekā un varēja kļūt arī par uzvarētāju, ja francūzis Martēns Furkads tiktu atzīts par vainīgu tehnisko noteikumu pārkāpumā, kas gan nenotika.

  Saistītie raksti
  0 komentāri
  Pievienot komentāru
  Komentēt vari ar kādu no saviem sociālajiem profiliem
  Biatlons
  Sports
  Jaunākie
  Populārākie
  Interesanti