Biatloniste Bendika sprintā tālu no labākajām sniegotajā Hohfilcenē

Pamatīgas snigšanas ietekmētās sacensībās Latvijas sieviešu biatlona līdere Baiba Bendika piektdien Hohfilcenē, Austrijā, pēc trim kļūdām šaušanā finišēja 85.vietā 7,5 kilometru sprintā Pasaules kausa posmā un netika pie starta dienu vēlāk paredzētajā iedzīšanā, liecina rīkotāju informācija.

Bendika vienu soda apli slēpoja pēc šaušanas guļus un vēl divos mērķos netrāpīja, šaujot stāvus. Uzvarētājai Baltkrievijas biatlonistei Darjai Domračevai latviete zaudēja vairāk nekā trīsarpus minūtes (+3:32,6).

Nevainojami šāvusī Domračeva finišu sasniedza pēc 22 minūtēm un 40,2 sekundēm. Pa vienai kļūdai šaušanā pieļāva abas pārējās laureātes - no uzvarētājas 22,1 sekundi atpalika Slovākijas biatloniste Anastasija Kuzmina, bet Itālijas pārstāve Doroteja Vīrere Domračevai zaudēja 30,6 sekundes.

Startēja 102 sportistes, no kurām 60 ātrākās varēs startēt iedzīšanā.

Jau vēstīts, ka Andrejs Rastorgujevs piektdien 10 kilometru sprintā vīriešiem finišēja 18.vietā.

Posma turpinājumā sestdien paredzētas sacīkstes vīriešiem un sievietēm iedzīšanas distancēs, bet svētdien risināsies stafešu sacīkstes. Sacensību norisei varēs sekot LTV7 un replay.lv.