Bendikai divas kļūdas un 26. vieta IBU kausa sprinta distancē; Bricis precīzs 22. vietā

Latviešu biatloniste Baiba Bendika sestdien Slovākijā ieņēma 26. vietu Starptautiskās biatlona federācijas (IBU) kausa izcīņas sprinta distancē, kamēr pieredzējušais Ilmārs Bricis vīru konkurencē izcīnīja 22. vietu, liecina IBU informācija.

(papildināts ar vīriešu rezultātiem)

Bendika pieļāva pa vienai kļūdai abās šautuvēs. Latvieti no uzvarētājās šķīra viena minūte un 44,9 sekundes.

Par sacensību uzvarētāju kļuva Krievijas sportiste Uļjana Kaiševa, kas 7,5 kilometrus bez kļūdām šautuvēs veica 20 minūtēs un 25,2 sekundēs.

Bricis bija precīzs abās šautuvēs, no līdera francūža Simona Furkada atpaliekot minūti un 24,3 sekundes.

Tikmēr Ņikita Osipovs palika 90. vietā, bet Dzintars Daļeckis sacensības noslēdza 101. pozīcijā starp 106 atlētiem.