Bendika ar vienu kļūdu iekļūst IBU kausa sprinta otrajā desmitā

Latviešu biatloniste Baiba Bendika svētdien Slovākijā notiekošajā Starptautiskās biatlona federācijas (IBU) kausa izcīņas posma sprinta distancē izcīnīja 19. vietu, liecina IBU informācija.

(papildināts ar vīriešu rezultātiem)

Bendika pirmajos piecos mērķos trāpīja precīzi, tomēr otrajā šautuvē tika pieļauta viena kļūda, kas liedza cīnīties par vietu labāko desmitniekā.

Par sacensību uzvarētāju otro dienu pēc kārtas kļuva Krievijas sportiste Uļjana Kaiševa, kas distanci bez kļūdām veica nepilnas piecas sekundes ātrāk nekā sestdien.

Savukārt Ilmārs Bricis ar trim soda apļiem palika 69. vietā vīriešu ieskaitē. Ņikita Osipovs, šaudams precīzi, bija ievērojami lēnāks distancē, izcīnot 78. vietu, bet Dzintars Daļeckis ar trim kļūdām bija 99. ātrākais..

Jau iepriekš tika ziņots, ka Bendika sestdien ar divām kļūdām ieņēma 26. vietu, kamēr Bricis, būdams precīzs, palika 22. vietā.