«VEF Rīga» Ņižņijnovgorodā piedzīvo otro zaudējumu VTB līgā

Latvijas čempionvienība „VEF Rīga” VTB vienotās līgas spēlē viesos ar 64:80 piekāpās „Nizhny Novgorod” vienībai, liecina organizatoru informācija. „VEF Rīga” vienībai tas bija otrais zaudējums pēc kārtas.

Rīdzinieku rindās rezultatīvākais ar 15 punktiem bija Mareks Mejeris , kuram arī piecas bumbas zem groziem. Savukārt Alekss Peress sameta septiņus punktus un atdeva deviņas rezultatīvas piespēles.

Spēle iesākās līdzīgi, bet jau pēc nospēlētām desmit minūtēm viesi atradās vadībā ar 20:15. Otrās ceturtdaļas sākumā „VEF Rīga” pārsvars sasniedza pat astoņu punktus, tomēr ceturtdaļas vidū vadībā jau atradās mājinieki. Puslaika pārtraukumā ar divu punktu pārsvaru devās „VEF Rīga” (34:36).

Otro puslaiku labāk iesāka „Nizhny Novgorod”, kās ātri vien pārņēma vadību spēlē. Atlikušajā spēles daļā mājinieki pakāpeniski palielināja pārsvaru, izcīnot uzvaru pirmajā spēlē.

Ar diviem zaudējumiem „VEF Rīga” atrodas pēdējā 13. vietā turnīra tabulā.

Nākamo spēli „VEF Rīga” 22. oktobrī Sanktpēterburgā aizvadīs pret vietējo „Zenit” vienību.