«VEF Rīga» basketbolisti pēc sagrāves izstājas VTB līgas ceturtdaļfinālā

"VEF Rīga" VTB vienotās līgas ceturtdaļfināla sērijā trešajā spēlē sestdien mājās ar 51:92 graujoši zaudēja Jāņa Timmas pārstāvētajam Krievijas basketbola klubam Sanktpēterburgas "Zenit" un izstājās izslēgšanas turnīra pirmajā kārtā, liecina rīkotāju informācija. "Zenit" basketbolisti sērijā bija pārāki ar 3:0 un iekļuva pusfinālā.

"VEF Rīgai" rezultatīvākie bija pa 10 punktiem guvušie Mārtiņš Meiers un Alekss Gordons. "VEF Rīga" savulaik spēlējušais Sanktpēterburgas kluba kapteinis Timma uzvarētājiem nodrošināja 15 punktus un bija viesiem otrais rezultatīvākais aiz 20 punktu guvušā Kaila Lendrija.

"Zenit" vadībā nostiprinājās otrajā ceturksnī, iegūstot 18 punktu vadību (52:34). Laukuma saimnieki katrā no pēdējām trim ceturtdaļām guva mazāk nekā 10 punktu un par uzvaru pacīnīties nespēja.

Sērijas pirmajās divās spēlēs "VEF Rīga" zaudēja Sanktpēterburgā. Latvijas vicečempioni sasniedza pirms sezonas izvirzīto uzdevumu VTB līgā iekļūt izslēgšanas spēlēs.

Latvijas basketbola līgā (LBL) "VEF Rīga" gaida pusfināla spēles pret pašreizējiem čempioniem "Valmiera/ORDO".

VTB līgas regulārās sezonas noslēgumā Latvijas vicečempioni ieguva 7.vietu, turpretim "Zenit" bija otrā labākā komanda.