LBL, BK "Ventspils" - BK "Ogre"

LBL, "Latvijas Universitāte" - "Jūrmala"

VTB, "VEF Rīga" - "Avtodor"

VEF mājās neizdodas pamest pēdējo vietu VTB līgas kopvērtējuma tabulā

Latvijas basketbola vienība VEF sestdien VTB līgas regulārās sezonas spēlē Rīgā ar rezultātu 79:82 piekāpās Saratovas „Avtodor”, liecina organizatoru informācija.

VEF komandā rezultatīvākais ar 23 punktiem bija Kristaps Janičenoks, savukārt 15 punktus pievienoja Aleks Perezs, kuram arī astoņas atlēkušās bumbas un deviņas rezultatīvas piespeles.

Jau pirmajās desmit minūtēs viesi iekrāja sešu punktu pārsvaru, bet līdz spēles viduspunktam rezultāts tika izlīdzināts. Trešajā ceturtdaļā „Avtodor” atradās vadībā jau ar septiņiem punktiem, bet atlikušajā laikā VEF izdevās samazināt rezultātu starpību. Tomēr ar to bija par maz, lai izcīnītu uzvaru.

Sezonas kopvērtējumā VEF ar vienu panākumu deviņās spēlēs ieņem pēdējo 13. vietu.