«Valmiera/ORDO» un «Betsafe/Liepāja» tiek pie otrajiem panākumiem LBL

„Valmiera/ORDO” sestdien savās mājās ar 77:65 apspēlēja BK „Jēkabpils”, liecina organizatoru informācija. Šī vienībai bija otrā uzvara Latvijas basketbola līgā (LBL). Tikmēr citā mačā „Betsafe/Liepāja” viesos ar 80:77 pieveica „Valka/Valga”.

Uzvarētājiem rezultatīvākais ar 24 punktiem, 14 atlēkušajām bumbām un trīs bloķētiem metieniem bija Viktors Iljins. 20 punktus pievienoja Jānis Kaufmanis. Viesiem Jurijs Aleksejevs sameta 19 punktus.

Spēli veiksmīgi iesāka mājinieki, bet jau pirmās ceturtdaļas beigās minimāls pārsvars bija „Jēkabpils” vienībai (22:23). Otrajā ceturtdaļā ievērojami uzlabojās viesu aizsardzība, kas manāmi piezemēja „Valmiera/ORDO” precizitāti un deva komfortablu pārsvaru puslaikā (36:48).

Pēc pārtraukuma krietni uzlabojās Kristapa Valtera trenētās vienības sniegums, kas ļāva atspēlēt atstatumu un pēdējo nogriezni sākt bez deficīta (60:60). Arī pēdējās desmit minūtēs pārāki bija mājinieki, gūstot otro panākumu LBL.

Savukārt „Betsafe/Liepāja” komandas uzvarā 24 punktus sameta Kārlis Apsītis, bet 21 punktu guva Kails Bendžamins. Mājiniekiem ar 22 punktiem atzīmējās Roberts Freimanis.

LBL kopvērtējumā vēl arvien nepārspēts pirmajā vietā atrodas BK „Ventspils”.  „Betsafe/Liepāja”, „Valka/Valga”, BK „Jēkabpils” un „Valmiera/ORDO” katra spējusi izcīnīt pa divām uzvarām.