«Valmiera/ORDO» ceturtdaļfināla startā droši pārspēj «Liepāja/Triobet» basketbolistus

Pašreizējie čempioni «Valmiera/ORDO» piektdien mājās ar 101:70 pārliecinoši pieveica "Liepāja/Triobet" pirmajā spēlē Latvijas basketbola līgas (LBL) ceturtdaļfināla sērijā, liecina rīkotāju informācija. Iekļūšanai pusfinālā komanda sērijā jāgūst trīs uzvaras.

Pa 18 punktiem uzvarētājiem guva Jānis Kaufmanis un Mārtiņš Laksa, savukārt Damjērs Pits nodrošināja 14 punktus. Liepājniekiem ar 15 punktiem izcēlās Artjoms Butjankovs.

Jau pirmajā puslaikā "Valmiera/Ordo" panāca 25 punktu pārsvaru (52:27) un mača turpinājumā arvien bija drošā vadībā.

Ceturtdaļfināla otrā spēle risināsies pirmdien Liepājā.

Jau vēstīts, ka otrā ceturtdaļfinālā BK "Jēkabpils" ir vadībā ar 1:0 pret "Barons kvartāls", kura laukumā sērija turpināsies ar nākamo spēli svētdien.

Divām spēcīgākajām komandām - regulārās sezonas uzvarētājai BK "Ventspils" un "VEF Rīgai" - uzreiz ir garantēta dalība pusfinālā, kas arī ritēs līdz trim uzvarām. Ventspilnieku pretinieki noskaidrosies BK "Jēkabpils" un "Barons kvartāls" duelī, turpretim "VEF Rīga" mērosies spēkiem ar komandu, kas būs pārāka "Valmiera/ORDO" un "Liepāja/Triobet" pārī.

Latvijas čempioni kļūs zināmi līdz maija beigām.