«TTT Rīga» basketbolistes ar uzvaru Polijā turpina Eirokausa sezonu

Titulētā sieviešu basketbola komanda "TTT Rīga" ceturtdien viesos Polijā ar 79:73 uzveica vietējo "Gorzow" vienību un nodrošināja divās spēlēs otro uzvaru Starptautiskās Basketbola federācijas (FIBA) Eirokausa grupas turnīrā, liecina rīkotāju informācija.

Šeilani Pedija uzvarētājām izcēlās ar 22 punktu guvumu, Gunta Baško-Melnbārde pievienoja 15 punktus, bet Elisone Malota nodrošināja 13 punktus. Mājiniecēm Mia Spensere iekrāja 20 punktus.

Galvenā trenera Mārtiņa Zībarta vadītās rīdzinieces pirmajā ceturtdaļā lielākoties bija iedzinējās, tomēr puslaiku jau pabeidza ar sešu punktu pārsvaru (37:31). Pēc 9:0 atrāviena trešajā ceturksnī "TTT Rīga" panāca 12 punktu vadību (50:38) un uzvarai nepieciešamo pārsvaru noturēja arī spraigākā mača galotnē.

Grupas kārtu "TTT Rīga" sāka ar uzvaru mājās pār Turcijas klubu Stambulas "Bešiktaš". Latvijas čempioņu pārstāvētajā grupā ir arī Pireju "Olympiacos" no Grieķijas.

Eirokausa turnīrā 40 komandas ir sadalītas desmit grupās pa četrām vienībām katrā. Līdz novembra beigām risināsies regulārās sezonas spēles, kuru noslēgumā astoņas labākās komandas iekļūs izslēgšanas turnīra otrajā kārtā, bet vēl 16 klubi astoņos izslēgšanas pāros sacentīsies pirmajā kārtā.

Pērnajā sezonā "TTT Rīga" Eirokausā aizkļuva līdz izslēgšanas turnīra pirmajai kārtai, kurā zaudēja Ungārijas klubam Cegledas EEK.