Serbijas basketbolisti izslēdz no cīņas Ungāriju, Spānija pievarē Turciju, Krievija nosūta mājās Horvātiju

Svētdien Stambulā notiekošajā Eiropas basketbola čempionāta astotdaļfināla spēlē Serbijas izlase ar rezultātu 86:78 uzvarēja Ungārijas valstsvienību, tādējādi ceturtdaļfinālā serbi tiksies ar Itālijas valstsvienību, liecina organizatoru informācija.

(Papildināts ar Spānijas - Turcijas un Krievijas - Horvātijas spēļu rezultātiem)

Rezultatīvākie Serbijas izlases rindās bija Bogdans Bogdanovičs un Ognjens Kuzmičs, katrs gūstot pa 17 punktiem, savukārt Milans Macvans un Bobans Marjanovičs pievienoja katrs pa 14 punktiem.

Savukārt Ungārijas izlasē rezultatīvākais bija Zoltans Perls, kura rēķinā 22 punkti.

Vēlāk ne bez grūtībām astotdaļfināla spēlē Spānijas izlase uzveica mājinieci Turciju, svinot uzvaru ar rezultātu 73:56. Un tas nozīmē, ka mājiniekiem šis turnīrs ir beidzies, savukārt spāņiem ceturtdaļfinālā pretim stāsies Vācijas izlase.

Rezultatīvākais Spānijas izlases rindās šajā spēlē bija Rikijs Rubio ar 15 punktiem, bet pa 11 punktiem katrs pievienoja Po Gasols un Serhio Rodrigezs. Turcijas izlases rindās nepārspējams bija Furkans Kokmazs, kura rēķinā 20 punkti.

Svētdienas vakarā Krievija pārliecinoši ar rezultātu 101:78 uzvarēja Horvātijas izlasi, nodrošinot sev ceturtdaļfinālā spēli ar Lietuvas pāridarītāju Grieķiju.

Krievijas izlasē 27 punktus sameta Aleksejs Šveds, Horvātijas valstsvienībā ar 28 punktiem izcēlās Bojans Bogdanovičs.

Jau ziņots, ka svētdien Latvijas izlase ar rezultātu 100:68 sagrāva Melnkalni, nodrošinot sev iekļūšanu ceturtdaļfinālā, kur cīnīsies ar Slovēnijas izlasi.