Porziņģis un «Knicks» gada izskaņā Ņūorleānā pārtrauc zaudējumu sēriju

Kristapa Porziņģa 30 punkti palīdzēja Ņujorkas "Knicks" sestdien gada pēdējā spēlē izbraukumā ar 105:103 uzvarēt Ņūorleānas "Pelicans" un pārtraukt četru zaudējumu sēriju, liecina Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) informācija. Kristaps bija komandas līdera lomā mača galotnē, kurā "Knicks" veiksmīgi izglābās pēc nonākšanas zaudētājos.

Porziņģis izcīnīja arī septiņas atlēkušās bumbas, veica trīs rezultatīvas piespēles, bloķēja divus metienus un pārtvēra divas bumbas. Liepājnieks 31 minūtē trāpīja 10 no 17 divpunktu metieniem un vienu no pieciem trīspunktniekiem, kā arī septiņus no astoņiem soda metieniem.

Uzvarētāju sastāvā Porziņģis bija rezultatīvākais, bet pa 15 punktiem pievienoja Džarets Džeks un Maikls Bīslijs. Laukuma saimniekiem 31 punktu nodrošināja Entonijs Deiviss, savukārt Demarkuss Kazinss guva 29 punktus un izcīnīja 19 atlēkušās bumbas.

Noslēguma ceturtdaļā nepilnās pēdējās trīs minūtēs "Knicks" likvidēja astoņu punktu deficītu un tika pie šosezon retas uzvaras izbraukumā. Trešajā ceturksnī Ņujorkas komanda izsēja 16 punktu pārsvaru, tomēr turpinājumā izcīnīja šogad trešo uzvaru viesos.

"Ir labi beidzot uzvarēt izbraukumā," pēdējā pusotrā minūtē septiņus punktus guvušo Porziņģi citēja "The New York Post". "Mīnus astoņi pēdējā ceturtdaļā, bet mēs vienkārši nepadevāmies un zinājām, ka jācīnās līdz galam, līdz pēdējam elpas vilcienam."

Porziņģim bija liela loma izšķirošajā atrāvienā, un latvietis bija apmierināts arī ar tiesāšanu, jo pat nelieli, bet būtiski pārkāpumi pret viņu šoreiz neesot palikuši nepamanīti.

Ņujorkas klubam 36 spēlēs ir pa 18 uzvarām un zaudējumiem, kas komandu ierindo 9.vietā Austrumu konferencē.

Savukārt Dāvja Bertāna pārstāvētā Sanantonio "Spurs" sestdien ar 79:93 Detroitā zaudēja "Pistons" basketbolistiem. Dāvis spēlēja četras minūtes un punktus neguva, netrāpot vienīgo divpunktu metienu.

Abas latviešu pārstāvētās komandas 2.janvārī tiksies Ņujorkā.