Porziņģis tuvu rekordam Ņujorkas «Knicks» pagarinājumā izcīnītā uzvarā

Kristaps Porziņģis ar personiskajam rekordam tuviem rādītājiem palīdzēja Ņujorkas "Knicks" otrdien mājās ar 113:109 pagarinājumā pieveikt Losandželosas "Lakers" Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlē, liecina NBA informācija. Mēneša laikā rezultatīvākajā spēlē Kristapa rēķinā bija 37 punkti, 11 izcīnītas atlēkušās bumbas un pieci bloķēti metieni.

Pamatlaika izskaņā Porziņģis netrāpīja trīspunktu metienu, kas būtu uzvaras vērtē, toties pārliecinoši un rezultatīvi aizvadīja pagarinājuma beigas. No NBA karjeras rezultativitātes rekorda Porziņģi šķīra trīs punkti.

Latvijas basketbolists  trāpīja deviņus no 18 divpunktu metieniem, piecus no astoņiem trīspunktniekiem un četrus no pieciem soda metieniem. Kristapa rēķinā laukumā pavadītajās 40 minūtēs vēl bija pa vienai rezultatīvai piespēlei un pārtvertai bumbai, kā arī trīs kļūdas un četras reizes tika bloķēts viņš pats.

Liepājnieks bija rezultatīvākais uzvarētāju sastāvā, bet "Lakers" ar 24 punktiem izcēlās Kentavioss Kaldvels-Poups.

Kristapa Porziņģa pēcspēles intervija

Pēc uzvaras Kristaps uzteica visas komandas ieguldījumu panākumā un pateicās līdzjutējiem par sniegto enerģiju.

Nākamā spēle Porziņģa pārstāvētajai komandai būs ceturtdien viesos pret Bruklinas "Nets". Ņujorkas klubs ar 14 uzvarām 27 spēlēs ieņem 8.vietu Austrumu konferencē.

Negaidītu zaudējumu otrdien cieta Dāvja Bertāna Sanantonio "Spurs", kas, neraugoties uz komandas līdera Kavai Lenarda atgriešanos, Dalasā ar 89:95 piekāpās vietējam "Mavericks".

Dāvis trijās minūtēs pēdējā ceturtdaļā ar rezultatīvām darbībām neizcēlās, spēles protokolā atzīmējoties tikai ar vienu personisko piezīmi.

Lamarkuss Oldridžs nodrošināja "Spurs" 23 punktus un izcīnīja 13 atlēkušās bumbas, turpretim Dalasas komandā pieci spēlētāji savāca vairāk nekā 10 punktu, Harisonam Bārnsam izceļoties ar iekrātiem 17 punktiem.

Trīs izbraukuma spēļu noslēgumā "Spurs" basketbolisti piektdien Hjūstonā spēlēs pret "Rockets".