Porziņģis rezultatīvs komandas panākumā pret «Hawks»

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlētājs Kristaps Porziņģis svētdien guva 30 punktus Ņujorkas „Knicks” uzvarā pret Atlantas „Hawks” (111:107), liecina NBA informācija.

Latvietis bija rezultatīvākais spēlētājs mājinieku sastāvā. Viņa kontā arī astoņas atlēkušās bumbas, trīs bloķēti metieni, divas rezultatīvas piespēles un tikpat pārtvertu bumbu.

Šī Porziņģim bija rezultatīvākā spēle kopš 12. novembra, kad viņš spēja gūt 34 punktus, palīdzot komandai izcīnīt uzvaru pret Sakramento „Kings”.  Šī bija devītā spēle šosezon, kurā Porziņģis sameta vismaz 30 punktus.

Spēles sākumā „Knicks” tikai pirmās ceturtdaļas beigās guva trīs punktu pārsvaru (24:21), bet jau puslaika pārtraukumā minimālā vadībā atradās viesi (51:52). Lielāko daļu trešās ceturtdaļas laika vadībā bija „Hawks”, tomēr pirms pēdējām 12 minūtēm „Knicks” guva viena punkta pārsvaru. Visa pēdējā nogriežņa garumā vadībā atradās mājinieki, svinot panākumu mačā.

Pēc panākuma „Knicks” atkal atgriezusies NBA austrumu konferences labāko astotniekā.

Nākamo spēli Ņujorkas vienība savās mājās otrdien aizvadīs pret Losandželosas „Lakers”.