Porziņģis izcīna otro pagarinājumu, kurā «Knicks» zaudē

Dramatiskā cīņā Kristapa Porziņģa pārstāvētā Ņujorkas „Knicks” trešdien savās mājās ar 119:122 piekāpās Čikāgas „Bulls”, liecina Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) informācija. Uzvarētāju noteikšanai bija nepieciešami divi papildlaiki.

Porziņģis laukumā pabija 44 minūtes (44:08), kuru laikā trāpīja divus no sešiem trejačiem, deviņus no 18 divu punktu metieniem, kopumā sakrājot 24 punktus. Porziņģis izpildīja arī četrus soda metienus, tomēr visi lidoja grozam secen. Liepājnieka kontā arī sešas atlēkušās bumbas un četri bloki.

Porziņģis bija otrais rezultatīvākais savā komandā, jo 26 punktus grozā sameta Maikls Bīslijs. Savukārt Džerets Džeks divciparu skaitļus sasniedza trīs dažādos rādītājos. Viņam 16 punkti, 10 rezultatīvas piespēles un tikpat bumbas zem groziem.

Tikmēr viesiem rezultatīvākais bija Porziņģa pretspēlētājs soms Lauri Markanens, kurš guva 33 punktus un izcīnīja 10 atlēkušās bumbas.

Spēli labāk iesāka viesi, tomēr „Knicks” spēja atgūt vadību jau otrās ceturtdaļas vidū. Pārsvaru mājinieki noturēja līdz pat pēdējās ceturtdaļas vidusdaļai, kad to pārņēma „Bulls”. Atstatums sasniedza pat sešus punktus, bet Porziņģis ar komandas biedriem veiksmīgi darbojās aizsardzībā, kas ļāva rezultātu izlīdzināt.

Papildlaiku Porziņģis sāka ar precīzu trīspunktu metienu, tomēr tas netraucēja viesiem atgūt pārsvaru. Pirmā papildlaika pēdējās sekundēs latvietis trieca bumbu grozā no augšas, pagarinot spēli vēl par piecām minūtēm.  „Bulls” spēja iekrāt četru punktu pārsvaru, ko līdz minimuma samazināja Porziņģa trīspunktu metiens. Atlikušajās septiņās sekundēs viesi realizēja abus soda metienus, bet garām grozam lidoja ņujorkiešu raidītais trejacis, liekot samierināties ar zaudējumu.

„Knicks” ar 18 uzvarām 41 spēlē ieņem 10. vietu NBA austrumu konferencē.