Porziņģis gūst ceļgala traumu un nepabeidz «Knicks» uzvarētu spēli pret «Nets»

Šogad par Latvijas labāko basketbolistu atzītais Kristaps Porziņģis sestdien Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) Ņujorkas ”Knicks” uzvarētā spēlē pret Bruklinas “Nets” guva ceļgala traumu, līdz ar to apdraudēta viņa dalība sestdienas spēlē pret bijušā komandas biedra Karmelo Entonija pārstāvēto komandu Oklhomsitijas “Thunders”, liecina organizatoru informācija.

Ceturtdien Ņujorkas “Knicks” ar 111:104 uzvarēja Bruklinas “Nets”. Jau otrā puslaika sākumā, kad Kristaps bija atzīmējies ar 13 punktiem un laukumā bija pavadījis 17 minūtes, Porziņģis sāka pieklibot, viņš pieprasīja maiņu un laukumā vairs neatgriezās. Kā ziņo komanda, latvietis bija guvis kreisā ceļgala traumu.

Taču laikā, kamēr viņš bija laukumā, Kristaps realizēja vienu no trim tālmetieniem, četrus no septiņiem divpunktu metieniem un abus soda metienus, kā arī asistēja četros veiksmīgos komandas biedru metienos, izcīnīja divas atlēkušās bumbas, pārtvēra vienu piespēli, pieļāva divas kļūdas un trīs reizes pārkāpa noteikumus. Spēli viņš pabeidza ar +/- rādītāju plus četri.

Treneris Džefs Hornāčeks atzinis “New York Post”, ka Kristapam ceļgala sāpes bijušas jau spēles pirmajā puslaikā.

“Tam vajadzētu noskaidroties rīt. Man vajadzētu just sāpes, bet to nav,” “New York Porst” citē Porziņģa pēc spēles sacīto par iespēju atgriezties sestdien laukumā.

Rezultatīvākais “Knicks” uzvarā šajā komandā bija Kortnijs Lī, kurš atzīmējās ar 27 punktiem, bet 15 pievienoja Maikls Bīslijs. Savukārt “Nets” rindās ar 26 punktiem izcēlās Spensers Dinvidijs, bet 25 pievienoja Rondijs Holiss-Džefersons.

“Knicks” šobrīd ar 15 uzvarām 28 spēlēs ir NBA Austrumu konferences astotajā pozīcijā. Nākamo spēli “Knicks” aizvadīs sestdien, kad uzņems Oklahomsitijas “Thunder”, taču Kristapa dalība šajā spēlē ir apšaubāma.