Porziņģim 28 punkti, tomēr «Knicks» piedzīvo zaudējumu pret priekšpēdējā vietā esošo «Hawks»

Kristapa Porziņģa pārstāvētā Ņujorkas „Knicks” piektdien viesos ar 104:116 piekāpās Atlantas „Hawks”, kam šī bija tikai ceturtā uzvara šosezon, liecina Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) informācija. Latvietis pretinieku grozā sameta 28 punktus.

Porziņģis izcēlās arī ar divām rezultatīvām piespēlēm, četrām atlēkušajām bumbām un diviem bloķētiem metieniem. Viņam arī četras piezīmes. 26 punktus pievienoja Kortnijs Lī. Savukārt uzvarētāju rindās ar 26 punktiem un astoņām rezultatīvām piespēlēm izcēlās vācietis Deniss Šrēders.

Spēles sākums labāk padevās „Knicks”, kas pēc pirmajām divpadsmit minūtēm bija vadībā ar 15 punktu pārsvaru (39:24). Līdz puslaikam mājinieki atstatumu spēja sadeldēt uz pusi (67:59). Jau trešajā ceturtdaļā „Hawks” pārņēma vadību, bet mača izšķirošajos notikumos to tikai palielināja, izcīnot ceturto panākumu šosezon.

Ņujorkas „Knicks” ar 10 panākumiem 18 spēlēs ieņem astoto vietu NBA austrumu konferencē.  Nākamo spēli Porziņģa pārstāvētā vienība vēlāk sestdien viesos aizvadīs pret Hjūstonas „Rockets”.